maciek1

 

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

Koncerty

Pomóżmy Krystianowi!

Pomóżmy Krystianowi!SANOK / W dniu 12 lutego w Auli PWSZ Sanok odbędzie się koncert charytatywny dla Krystiana Mermera, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku doznał porażenia kończyn dolnych. W skutek tego mężczyzna porusza się na wózku inwalidzkim. W czasie koncertu będą zbierane środki na długotrwałą rehabilitację Krystiana, aby mógł ponownie stanąć na nogi.

Więcej...

Koncert Noworoczny w SDK

Koncert Noworoczny w SDKSANOK / Towarzystwo Społeczno-Kulturalny w Sanoku serdecznie zaprasza na KONCERT NOWOROCZNY w którym wystąpią Chór "Gloria Sanociensis" oraz Zespół smyczkowy "Con Amore".

Więcej...

Noworoczne Kolędowanie – Pakoszówka 2016

Noworoczne Kolędowanie – Pakoszówka 2016PAKOSZÓWKA / Wójt Gminy Sanok i Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku zapraszają na Noworoczne Kolędowanie dnia 31 stycznia 2016r. o godz. 16.00 w sali WDK w Pakoszówce.  Wystąpią: Orkiestra dęta z Pakoszówki Dzieci z Niepublicznego Przedszkola w Pakoszówce Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Pakoszówce Zespół obrzędowo – wokalny PAKOSZOWIANIE Zespół

Więcej...

Koncert Noworoczny studentów PWSZ Sanok

Koncert Noworoczny studentów PWSZ SanokSANOK / Studenci Zakładu Edukacji Artystyczne w Zakresie Sztuki Muzycznej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku zapraszają na Koncert Noworoczny, który odbędzie się 27 stycznia 2016 roku o godzinie 17.00 w Centrum Sportowo-Dydaktycznym. Wstęp wolny.  

Więcej...

Koncert kameralny - Airis Quartet

Koncert kameralny - Airis Quartet Sanocki Dom Kultury zaprasza na koncert kameralny utworów Ludwika van Bethovena, który odbędzie się 19 grudnia o godzinie 17:00. Bezpłatne wejściówki do odebrania w sdk.

Więcej...

Koncert "W krainie uśmiechu" w PSM w Sanoku

Koncert SANOK / Polska Agencja Koncertowa, Starosta Sanocki i Lotos Paliwa zapraszają na koncert "W krainie uśmiechu". W programie przeboje operowe, operetkowe i musicalowe. Wystąpią gwiazdy polskiej opery kameralnej: Ewa Szpakowska i Kazimierz Kowalski. Koncert odbędzie się 15 grudnia 2015 roku o godzinie 18.00 w Państwowej Szkole Muzycznej. Wstęp wolny.

Więcej...

Koncert Jesienny w PWSZ

Koncert Jesienny w PWSZTradycyjnie jesienią studenci Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku zapraszają mieszkańców miasta na „Koncert jesienny”, który odbędzie się 3 grudnia o godz. 17.00 w Centrum Sportowo-Dydaktycznym PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku ul. Mickiewicza 21. Zachęcamy do spędzenia miłego wieczoru przy muzyce.

Więcej...

„Muzyczna Jesień”

„Muzyczna Jesień”Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. w Sanoku serdecznie zaprasza na kolejny koncert z cyklu Młodej Sanockiej Filharmonii. Uczniowie szkoły muzycznej przygotowujący się do Regionalnych Przesłuchań Centrum Edukacji Artystycznej przygotowali dla miłośników muzyki w dniu 26 listopada (czwartek) o godz. 17.00 KONCERT pt. „Muzyczna

Więcej...

Koncert – Marta Łysyganicz i Giocoso Duo

Koncert – Marta Łysyganicz i Giocoso DuoZAPRASZAMY NA KONCERT Marta Łysyganicz – fortepian solo Giocoso Duo: Patrycja Jabłońska – sopran Marta Łysyganicz – fortepian 16.10.2015 – godz. 17:00 Sala Koncertowa PSM I i II st. w Sanoku WSTĘP WOLNY !  

Więcej...

Angela Gaber + Trio w Sanockim Domu Kultury

Angela Gaber + Trio w Sanockim Domu KulturyKoncert formacji Angela Gaber + Trio promujący płytę „Dobre Duchy” odbędzie się 11 października br. o godz. 18.00 w Sanockim Domu Kultury. Zespołowi towarzyszyć będą goście specjalni: Janusz Demkowicz, Maciej Harna, Damian Hombek „Cewka”, Damian Kurasz, Wojciech Lubertowicz, Ignacy Matuszewski, Ana Stela, Tomasz Szwan, Wa-Da-Da Prowadzenie: Łukasz

Więcej...

VIII Festiwal im. Michała Kleofasa Ogińskiego

VIII Festiwal im. Michała Kleofasa Ogińskiego22 września br. w sali koncertowej w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. w Sanoku odbędzie się koncert nadzwyczajny. W 250 rocznicę śmierci będzie miał miejsce VIII Festiwal im. Michała Klaofasa Ogińskiego. Wykonawcą będzie prof. Jerzy Stryjniak. Serdecznie zapraszamy!

Więcej...

Ira na sanockim rynku

Ira na sanockim rynkuSANOK/ Zapraszamy na koncert zespołu "Ira", który odbędzie się 29 sierpnia br. o godzinie 20:20 na rynku w Sanoku. Wstęp wolny!

Więcej...

„Agnieszka” w Mrzygłodzie, czyli IX Kermesz Karpackich Smaków - fotorelacja

„Agnieszka” w Mrzygłodzie, czyli IX Kermesz Karpackich Smaków - fotorelacja IX Kermesz Karpackich Smaków przeszedł do historii jako wspaniała impreza pełna wyjątkowego folkloru, znakomitego regionalnego jedzenia oraz największych przebojów zespołu ŁZY, które śpiewał cały Mrzygłód.   Urokliwy i zabytkowy Mrzygłód bardzo gościnnie przyjął artystów oraz tłumnie przybyłą publiczność. Spacerując po rynku można było

Więcej...

Robert Handermander z Zespołem zagrają na platformie kolejowej przy źródełku!

Robert Handermander z Zespołem zagrają na platformie kolejowej przy źródełku! Zapraszamy na koncert Roberta Handermandera z Zespołem. Zagrają oni 15 sierpnia (sobota) o godzinie 19:00 na platformie kolejowej przy źródełku w Zagórzu.     www.zagorz.pl

Więcej...

Koncert Czarno – Czarni

Koncert Czarno – CzarniJuż w najbliższą niedzielę podczas pikniku rodzinnego w sanockim Skansenie wystąpi zespół Czarno – Czarni. Występ zespołu o godzinie 16:00.

Więcej...

PWSZ Sanok zaprasza na Koncert Dyplomowy studentów III roku kierunku Edukacji Artystycznej

PWSZ Sanok zaprasza na Koncert Dyplomowy studentów III roku kierunku Edukacji Artystycznej SANOK / Studenci III roku Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuki Muzycznej zapraszają na Koncert Dyplomowy, który odbędzie się 17 czerwca 2015 roku o godz. 17.00 w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. w Sanoku ul. Podgórze 25. W programie muzyka rozrywkowa, klasyczna i ludowa w wykonaniu solistów i zespołów. Wstęp wolny.

Więcej...

Koncert Orkiestry Jednej Góry MATRAGONA w Muzeum Historycznym w Sanoku

Koncert Orkiestry Jednej Góry MATRAGONA w Muzeum Historycznym w SanokuDyrektor Muzeum Historycznego w Sanoku uprzejmie zaprasza na koncert Orkiestry Jednej Góry MATRAGONA, który odbędzie się dnia 5 maja 2015 roku, (wtorek) o godzinie 19:00 w Sali Gobelinowej w podziemiach sanockiego Zamku. Wstęp wolny Serdecznie zapraszamy

Więcej...

Koncert Majowy w SDK

Koncert Majowy w SDK SANOK / Sanocki Dom Kultury zaprasza na Koncert Majowy, który odbędzie się 2 maja 2015 roku o godz. 18.00. Bezpłatne wejściówki do odebrania w SDK.  

Więcej...

Koncert Amber Quartet w SDK

Koncert Amber Quartet w SDKSANOK / Sanocki Dom Kultury zapraszana na kolejne Wieczory z muzyką klasyczną. Tym razem wystąpi zespół Amber Quartet. Koncert odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 18.00 w SDK. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

2. Międzynarodowy Festiwal "Muzyka na Pograniczu" w SDK

2. Międzynarodowy Festiwal SANOK / Sanocki Dom Kultury zaprasza na 2. Międzynarodowy Festiwal „Muzyka na Pograniczu”, który odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2015 roku w SDK. Wystąpią: Kuba Badach, String TRIO, Martyna Srocka i zespół SIS&BRO feat Kari Sal. Szczegóły na plakacie.

Więcej...

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze