maciek1

 

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pwszpaczka2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

2
 
 

Partnerzy

podkarpacie

zarszyn

besko

 ebukowsko-jpg

ekomancza-jpg

izagorz-jpg

etyrawa-jpg

lesko

ustrzyki

brzozow

wbieszczadach.net

wsanok

Zostań fotoreporterem

Zostań fotoreporterem sanokonline.pl

Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Kontakt z redakcją:

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 


 

Świąteczna pomoc w PWSZ Sanok

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pwszpaczka2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

SANOK / Studenci i pracownicy PWSZ im. Jana Grodka w Sanoku już po raz kolejny przyłączyli się w tym roku do akcji „Szlachetna Paczka”, przygotowując świąteczne prezenty dla pięcioosobowej rodziny. Akcja spotkała się z dużym odzewem, dzięki czemu udało się zapełnić aż 21 pudeł rzeczami niezbędnymi rodzinie. Zebrano m.in. kołdry, koce, pościel, odzież zimową dla dzieci, żywność, słodycze, kosmetyki, chemię gospodarczą, przybory szkolne, karmę dla psa a nawet tablet. Każdy z członków rodziny dostał też specjalny upominek.  

IMG 3874
Wolontariusz odpowiedzialny za dostarczenie paczki relacjonował: „Przy otwieraniu paczek obecny był pan Zbigniew i najmłodszy syn Patryk. Panu Zbigniewowi dużą radość sprawiły środki czystości, ale też upominki dla niego - słodycze i ozdoby świąteczne. Mały Patryk był dzielnym pomocnikiem przy rozpakowywaniu paczek. Chłopiec dzielnie rozrywał pudła, krzycząc i piszcząc przy tym z radości. Bardzo cieszył się ze wszystkich otrzymanych rzeczy, w szperaniu w każdym nowym pudełku towarzyszył śmiech i radość. Patryk jednak najgłośniej zachwycał się plecakiem pełnym przyborów szkolnych i nowym zestawem lego, krzyczał z radości: Lego rządzi!”.
Dziękujemy pracownikom i studentom PWSZ w Sanoku na hojność i życzliwość,  a także pomoc w pakowaniu i transporcie pakunków.  Obdarowanym życzymy Wesołych Świąt!
W XV edycji SZLACHETNEJ PACZKI impuls do zmiany otrzymało ponad 20 700 rodzin, których odwiedziło ponad 10 000 wolontariuszy. Paczki przygotowało ponad 700 000 darczyńców. Następna akcja już za rok!

 

PWSZ Sanok

 

{gallery}pwszpaczka2015{/gallery}

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Pogoda Sanok z serwisu

1

Promowane firmy

 

Nasz Sanok

herbSanok –to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg wiodących z Przemyśla, Rzeszowa i Krosna w głąb Bieszczadów.... więcej

punktMapa Sanoka
punktHistoria Sanoka
punktWYDARZENIA
punktUrząd Miasta i Gminy
punktStarostwo powiatowe
punktStraż Miejska
punktPolicja
punktPaństwowa Straż Pożarna
punktUrzędy Pocztowe
punktSzkoły
punktPrzedszkola i żłobki
punktSzpitale
punktStowarzyszenia
punktKościoły

Informator

ikonka_5Zbiór przydatnych informacji, które pomogą w życiu codziennym.

Przydatne informacje:

punktUrzędy
punktBanki
punktBankomaty
punktTaxi
punktKino
punktDyskoteki
punktApteki
punktRozkład jazdy

punktRestauracje
punktCzynne po 22
punktPizza na telefon
punktJedzenie na telefon
punktKwiaciarnie
punktNoclegi
punktFirmy
punktOgłoszenia

Ciekawe miejsca

ikonka_6Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktCiekawe miejsca
punktWarto zobaczyć

punktZabytki Sanoka
punktMuzea Sanoka

Komunikacja

ikonka_7Sanok to miasto położone w południowo-wschodniej części województwa Podkarpackiego, u zbiegu dróg.... więcej

punktMKS Sanok
punktPKP Sanok

punktPKS Sanok
punktPrywatni


Ostatnie komentarze